Kategoriler

Bel İncelten Egzersizler

Bel nasıl inceltilir? Bel nasıl eritilir? Beli inceltmek için ne yapmalıyım? Hangi egzersizle bel incelir? Bel inceltmek için hangi egzersizleri yapmalıyım? Bel inceltici egzersizler nelerdir?

Karın ve göbek vücudun en kolay kilo alan bölgeleridir.  Çünkü buradaki kas sistemi, diğerlerine oranla daha az çalışıyor. Fakat size önereceğimiz egzersizleri, her gün düzenli olarak yaparsanız, bu sorunu en kısa zamanda çözersiniz.

Eğer egzersiz yapacak vaktiniz yoksa, karnınızı titretmeniz bile belinizi inceltecektir. Her hangi bir işi yaparken rahatlıkla deneyebilirsiniz. Mesela, yemek pişirirken, temizlik yaparken, yazı yazarken, televizyon seyrederken, dişlerinizi fırçalarken, bu hareketi uygulayabilirsiniz.

 

 

Bel incelten egzersizler :

* Sırtüstü yatın. Dizlerinizi birleştirip sağ tarafa çevirin. Ellerinizle başınızı destekleyip, yukarıya bakın. Vücudunuzun üst bölgesini yavaşça yukarıya kaldırıp indirin. 10 kez tekrarlayıp diğer tarafınıza dönün.

 

* Sırtüstü yatıp bacaklarınızı havaya kaldırın ve iyice açın. Sonra kollarınızı uzatıp, ellerinizle baldırlarınızı kavrayın. Vücudunuzun üst bölgesini yukarıya kaldırıp indirin. Egzersizi 10 kez tekrarlayın.

Diğer Egzersiz konuları için tıklayınız.

Bölgesel Zayıflama ile ilgili diğer yazılar için tıklayınız.

(Visited 4 times, 1 visits today)

YORUMLAR

6 Yorum Yapılmış

  1. site harıka uyguladım oldu hersey ılaçlar harıkaa

  2. […] BEL İNCELTEN EGZERSİZLER […]

  3. simdiden tesekkurler

  4. […] “Bel İncelten Egzersizler” konumuzu okumak isterseniz tıklayın. […]

  5. gercekten super hareketler bunlar deneyın goreceksınız

  6. çok güzel işe yaradı belim incecik. Ayrıca çok zayıfım…

  7. önerilerinizi dinledim teşşekkür ederim.

  8. gerçekten herkeze tavsiye ederim.

Trackbacks/Pingbacks

  1. » www.nestlenesfit.com Nestle Nesfit 14 Gün Egzersizleri » Doğal Ve Güzel - [...] BEL İNCELTEN EGZERSİZLER [...]
  2. » Resimli Bel İnceltme Egzersizleri » Doğal Ve Güzel - [...] “Bel İncelten Egzersizler” konumuzu okumak isterseniz tıklayın. [...]