Bel Nasıl İnceltilir? Bel İncelten Egzersizler

İnce belli olmak ister misiniz? Belinizi inceltmek istermisiniz?Bel nasıl incelir, zayıflar? Beli inceltmek için ne yapmak gerekir? Bel inceltmek için hangi egzersizler yapmak gerekir? Beli incelten egsersizler nelerdir?

İnce belli olmayı kim istemez. Belinizi inceltmek için yapılacak egzersizleri şöyle sıraya koyabiliriz.

Bel zayıflatan, incelten egzersizler:

1. adım

Sola yatarak uzanın. Sol dirseğinizi yere dayayarak başınızı tutun. (Baş yukarıda yan yatma pozisyonu) Sağ elinizi gergin bir şekilde uzatın. Nefes alarak, sağ bacağınızı yukarı kaldırın. Dizinizi kırmadan uzatın. Sağ elinizle bileğinizi yakalayın. Nefesinizi verin ve yoruluncaya kadar böyle durun.

2. adım

Aynı pozisyonda sağ elinizi yere doğru yaslayın. Nefes alın. Dizlerinizi kırmadan, sağ elinizden de destek alarak, her iki bacağınızı yukarı doğru yan olarak kaldırmaya çalışın. Nefesinizi verin ve yoruluncaya kadar durun.

3. adım

Sağ elinizden destek almadan bir önceki egzersizi tekrarlayın. Bacaklarınızı yukarı doğru kaldırırken sağ elinizi bacaklarınızdan ve yerden uzak tutun. Yoruluncaya kadar bu şekilde durun.

4. adım

Nefes alın. Destek için sağ elinizi yere dayayıp dizlerinizi havada tutarak çenenize doğru çekin. Nefesinizi verin. Bacaklarınızı yere değdirmeden çenenize doğru hareket ettin. Hareketi durmadan bacaklarınız yoruluncaya ve rahatlayıncaya kadar 5 kez tekrarlayın.

Bölgesel zayıflama ile ilgili diğer yazılar için tıklayınız.

“Egzersiz”  ile ilgili diğer yazılar için tıklayınız.

(Visited 106 times, 1 visits today)
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı oyu : 5,00 - 4 oy)
Latest Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.