Kategoriler

Ender Saraç-Bel ve Basen Bölgesini İnceltmek için Neler Yapılmalı?

Bel ve basenlerdeki fazlalıklar, bayanların en önemli sorunları arasındadır. Belin kalınlaşması, basenlerin genişlemesi onlar için bir kabustur.

Bel ve basen bölgesindeki fazlalıklardan kurtulmak için, Dr.Ender Saraç bir Diyet proğramı önermektedir.

Yalnız Dr. Ender Saraç’ın Bel ve Basenleri İncelten Diyet Proğramı, Diyet, Egzersiz ve Bölgesel Zayıflamaya Yardımcı Preperat tan oluşmaktadır.

Dr.Ender Saraç’ın Bel ve Basenleri İncelten Proğramından Diyet ve Egzersiz konularını daha önce sitemize eklemiş olduğumuzdan, şimdi, Bölgesel Zayıflamaya Yardımcı Preperatından bahsetmek istiyoruz.

Ender Saraç’ın önerdiği Bölgesel Zayıflama Yardımcı Preparatı, sabah ve akşam, yemeklerden 3-4 dakika önce içilir, sonra da üstüne bol su içilir.

Bölgesel Zayıflamaya Yardımcı Preperat, yedi şifalı madde içermektedir.

Bölgesel Zayıflama Preperatınn  İçeriğindeki maddeler ve sağladığı faydalar :

* Tere tohumu : Metabolizmayı canlandırır. Tiroidi tembel kişilerde daha verimli çalışmaya yardımcı olur.

* Funda yaprağı : Zayıflamaya ve yağların vücut tarafından yakımına yardımcı olur. Açlığı bastırır.

* Zencefil : Bünyeyi kuvvetlendirir. Kilo verilirken enfeksiyonlara yakalanma riskini azaltır.

* Yeşil çay : Metabolizmayı hızlandırır, kilo vermeye yardımcı olur.

* Krom GTF : Insülın faaliyetinin etkisini artırarak karbonhidrat, protein ve yağ metabolizması üzerinde etkili şekeri seviyelerinin düşmesine ve artmasına engel olur. Açlığın ve tatlı krizinin bastırılmasına yardımcı olur.

* Co-Enzyme Q10 : Zayıflarken sağlığı korumaya yardımcı güçlü bir antioksidandır. Enerji metabolizmasını canlandırarak kilo kaybı sırasında yaşanan halsizlik olan bir mineral olarak kabul görmüştür. Diyetlerde kan problemine karşı fayda sağlar.

* h Carnituıe : Vücutta depolanmış yağların yakınımı hızlandırır ve kasların performansını artırır. Özellikle diyetle beraber yapılacak egzersizden daha iyi sonuç alınmasına yardımcı olur.

Dr.Ender Saraç’ın diyet, egzersiz ve yardımcı preperattan oluşan bu proğramı ile birkaç hafta zarfında bel ve basen bölgenizdeki fazlalıklardan kurtulabilirsiniz.

“Dr.Ender Saraç’tan Bel ve Basen Bölgesini İncelten Egzersizler” bu konumuz için tıklayınız.

“Dr.Ender Saraç’tan Bel ve Basen Bölgesini İncelten Diyet” bu konumuz için tıklayınız.

(Visited 39 times, 2 visits today)

YORUMLAR