Ender Saraç’tan Göbek Eritme Egzersizleri

Göbek oluşumu, gerek kadın, gerekse erkek için göze hoş gelmeyen bir görüntüdür. Erkekler fazla dert etmiyor gibi gözükebilirler. Ancak, kadınlar estetiğe ve güzelliğe önem verdikleri için, göbek onlar için bir kabustur.

Bu nedenle göbeği olan hem erkek, hem de kadınlar, Dr. Ender Saraç’ın Göbek Eriten Diyet ve Egzersiz proğramından yararlanabilirler.

“Ender Saraç’ın Göbek Eritme Diyeti” için tıklayınız.

Göbeğinden rahatsız olanlar için, Ender Saraç’tan Göbek Egzersizleri :

Mekik hareketi : Dizlerimiz bitişik ve ayaklarımız birbirine paralel şekilde tabanları yeri gösterirken iki elimizi enseye koyup hızlı hızlı, sık sık ve kesik kesik

hareketlerle karnımız acıyana kadar sabah ve akşam ellişer kez bu hareketi yapıyoruz. Bu hareket özellikle karın bölgesindeki kasları kuvvetlendirir, yağ dokusunu harekete geçirir ve yağların yanmasına yardımcı olur.

Sopalı hareket : Bu harekette de bir sopayı ense kökümüze alıp iki elimizi geçiriyoruz. Ayaklarımızı yere sağlam basıp süratli bir şekilde sağa ve sola doğru daha çok kalçadan yukarısını hızlı bir şekilde döndürerek birkaç dakikada bu hareketleri yapıyoruz. Bu hareket karnın yan tarafındaki kasların şekillenmesi ve göbeğin erimesini sağlar.

Bel kasları için mekik : Bir taraftaki kolumuzu, bükülmüş olan diğer taraftaki dizimize doğru hafifçe, sık sık ve seri hareketlerle yakınlaştırmaya çalışıyoruz. Bu hareketi de birkaç dakika dayanabildiğimiz kadar yapmaya gayret ediyoruz. Daha sonra diğer taraftaki ayağımızı ve kolumuzu değiştiriyoruz. Bu hareket karnın yan tarafına doğru olan kasları çalıştırmak için yararlıdır.

Dr. Ender Saraç, istenilen sonucun elde edilmesi için, diyet ve egzersizin birlikte yapılmasını,

3 haftalık Diyet Proğramı ve Egzersiz Proğramı sonucunda da gözle görülebilir şaşırtıcı değişiklikler görüleceğini belirtiyor.

“Göbek Eritmenin Kuralları” bu konumuz için tıklayınız.

“Göbek Eriten Yiyecekler” bu konumuz için tıklayınız.

(Visited 28 times, 1 visits today)
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oylanmamış)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.