Suna Dumankaya’dan Saç Diplerindeki Kaşıntıyı Geçiren Maske Tarifleri

Saç dipleri, kepek, sedef, egzama, kıl kökü iltihabı, mantar gibi hastalıklar ve stresten kaşınabilir. En sık karşılaşılan sebep, kepek sorunu olmakla birlikte, sebebinin bilinmesi için bir dermatolağa başvurulmasında fayda var. Güzellik uzmanı ve herbalist Suna Dumankaya, kepekten kaynaklanan saç diplerindeki kaşıntı için

Yazının Devamı »

Saç Dökülmesi Nasıl Önlenir? Dr.Belma Bayraktar’dan Saçları Gürleştirmek için Bitkisel Formül

Saçlar neden dökülür? Saç dökülmesinin nedenleri nelerdir? Saç dökülmesine ne iyi gelir? Saç dökülmesine karşı ne yapılır? Seyrek saçlar nasıl gürleşir? Dr.Belma Bayraktar saç dökülmesine bitkisel ve doğal çözüm olarak ne öneriyor?

Yazının Devamı »

Suna Dumankaya Saç Beyazlaması Nasıl Önlenir?

Saç neden beyazlar? Saç beyazlamasına karşı ne yapılır? Saç beyazlamasının önüne nasıl geçilir?  Saç beyazlamasını önlemek için bitkisel çözüm nedir? Suna Dumankaya Saç Beyazlamasına çare olarak ne öneriyor?

Yazının Devamı »

Suna Dumankaya’dan Yağlı Saçlar için Doğal Bakım

Yağlı Saçların bakımı nasıl olur? Yağlı Saçlar için ne yapılmalı? Yağlı Saçlara ne iyi gelir? Yağlı Saçlar için doğal bakım nasıl olmalı? Yağlı Saçlara bakım nasıl olur? Yağlı Saçların bakımı için ne yapılmalı? Saçların yağlanmaması için ne yapmak gerekir? Bu sorulara cevaben

Yazının Devamı »

Suna Dumankaya’dan Saç Diplerindeki Kaşıntı için Maske

Saç dipleri neden kaşınır? Saç diplerindeki kaşıntı için ne yapılır? Saç diplerindeki kaşıntıya ne iyi gelir? Saç diplerindeki kaşıntıyı nasıl önlenir? Saç diplerindeki kaşıntı nasıl giderilir?  İşte bu soruların cevabını Suna Dumankaya veriyor. Saç Diplerindeki Kaşıntı için bir Saç Maskesi öneriyor.

Yazının Devamı »

Suna Dumankaya’dan Kepekli Saçlar için Maske ve Tonik

Kepekli Saçlar için ne yapılır? Kepekli Saç Bakımı nasıl yapılır? Saçlardaki kepek nasıl yok edilir? Kepekli Saçlar için bitkisel çözüm nedir? Suna Dumankaya Kepekli Saçlar için Maske ve Tonik öneriyor. Kepekli Saçların en iyi ilacı susam yağıdır. Susam yağı E vitamini içerdiği

Yazının Devamı »

Estetisyen Gülten Şenşafak’tan Saçları Çabuk Uzatan Formüller

Saç nasıl çabuk uzar? Saçların çabuk uzaması için ne yapılır? Saçların çabuk uzaması için doğal reçete nedir? Hızlı, çabuk saç uzatmanın doğal yolları nelerdir? Saç uzatan bitkisel tedavi nedir? Saçları çabuk uzatan bitkiler nelerdir?

Yazının Devamı »

Ünlü Uzmandan Saç Dökülmesine Doğal Çözüm

Saçlarımız biraz fazla dökülünce kel kalacağız zannederiz. Her yolu deneriz. Fakat en uygunu tanınmış kişilerin tavsiyeleridir. Saç dökülmesi ve kellik nasıl önlenir? Ünlü Altarnatif  Tıp Uzmanı, saç dökülmesini azaltmak ve kelliği gidermek için doğal bir formül öneriyor.

Yazının Devamı »

Saç Dökülmesini Önleyen Sihirli Formül

Saç dökülmesinin pek çok sebebi vardır. Stres, sıkıntı, yanlış beslenme, hava kirliliği, mevsim değişiklikleri v.s. Aslında sebebini öğrenerek tedavi uygulamak en doğrusu. Saç dökülmesini önlemek için her halikarda doğal ve bitkisel tedavi uygulamak gerekir.

Yazının Devamı »

Saç Dökülmesine Karşı Saç Tipinize Göre Bitkisel Bakım Şampuanı Yapımı

Aldığımız şampuanları nasıl, nedir bilmeden kullanmaktayız. İçinde içeriğinde ne var bilmiyoruz. Tabii sonuç bazen üzücü olabiliyor. Saçlarımız dökülüyor veya dökülüyorsa bir türlü durduramıyoruz. İçimizdeki şüpheleri yok etmek için bitkilerle  evde saç tipimize göre şampuan yapabiliriz. Saç dökülmesinin de önüne geçebiliriz. Saç dökülmesini

Yazının Devamı »