Suna Dumankaya’dan Güneş Yanıkları için Bitkisel Çözüm

Yaz mevsimiyle birlikte başlayan tatil programları, güneşle ilişkinizi iyi kurmadığınız takdirde; keyif vermekten daha çok eziyet çekmenize neden olabilir. Bu yüzden güneşin yararları olduğu kadar zararları olduğunu da aklımızdan çıkarmamalıyız.

Yazının Devamı »

Suna Dumankaya’dan İştahı Kesen veya Kapatan Bitkisel Çay Tarifi

Amacımız fazla kiloları vererek zayıflamak. Ancak diyet yapmaya başladığımızda, bizim en önemli düşmanımız, iştahımızdır. Normal zamanlarda kontrol edemediğimiz, farkına varmadan yediklerimizi, bir diyet proğramı uyguladığımızda elbete ki kısıtlamamız gerekir.

Yazının Devamı »

Suna Dumankaya’dan Yağ Yakıcı Bitkisel Formül

Vücudunuzdaki fazlalıklardan, yağlardan kurtulmak mı istiyorsunuz. İstemediğiniz kiloları verip, zayıflamak mı istiyorsunuz. Şimdi size istemediğiniz kilolardan kurtulmanızı sağlayacak yağ yakıcı bitkisel bir tedaviden söz etmek istiyoruz.

Yazının Devamı »

Suna Dumankaya’dan Saç Diplerindeki Kaşıntıyı Geçiren Maske Tarifleri

Saç dipleri, kepek, sedef, egzama, kıl kökü iltihabı, mantar gibi hastalıklar ve stresten kaşınabilir. En sık karşılaşılan sebep, kepek sorunu olmakla birlikte, sebebinin bilinmesi için bir dermatolağa başvurulmasında fayda var. Güzellik uzmanı ve herbalist Suna Dumankaya, kepekten kaynaklanan saç diplerindeki kaşıntı için

Yazının Devamı »

Suna Dumankaya’dan Bölgesel Zayıflama için Bitkisel Çözümler

Son yıllarda sağlıksız beslenme, özellikle, fast food gıdaların fazlaca tüketimi ve bir de harketsiz yaşam, vücudun bazı bölgelerinde yağlanmalara yol açabilmekte. Bölgesel fazlalıklar, kadınlarda, kalça, göbek, karın, kollar ve bacaklarda görülürken, erkeklerde, bu fazlalık daha çok göbek bölgesinde toplanmaktadır. Bölgesel zayıflama için,

Yazının Devamı »

Suna Dumankaya’dan Doğal Güneş Kremi Tarifi

Yaz mevsiminin yaşandığı şu günlerde çoğu kişinin kafası tatil planları ile meşguldür. Ancak tatil planları da baya bir külfet oluşturur. Tatil masrafınızın belki bir kısmını kapsayacak güneş kreminizi ucuza getirmek ister misiniz?

Yazının Devamı »

Suna Dumankaya’dan İştah Açan Bitkisel Kür

Canım istemiyor, iştahım yok, yemek yiyemiyorum, kilo almak istiyorum ama olmuyor gibi sorularınız için Bitki Uzmanı Suna Dumankaya sizlere yardımcı olmak istiyor. Suna Dumankaya‘nın kilo almak isteyenler için hazırladığı İştah Açıcı Kür:

Yazının Devamı »

Suna Dumankaya’dan Kilo Aldıran Bitkisel Karışım

Sürekli olarak zayıflamak isteyenlerin gündem de, ancak; kilo almaya ihtiyaç duyanların sayısı da azımsanmayacak durumda. Bu kişiler için, kilo almak kilo vermekten de daha zor olmaktadır. ”Çok zayıfım kilo almak istiyorum ” ya da” kilo almak istiyorum ama bir türlü başaramıyorum ”

Yazının Devamı »

Suna Dumankaya’dan Unutkanlık için Bitkisel İlaç

Unutkanlık, artık hepimizi ilgilendiren önemli bir durum oldu. Yapacağımız bir işi, aradığımız bir şeyi, hatta tanıdığımız kişinin ismini unutur hale geldik. Tabi ki, bu durumlar günlük yaşantımızda bir takım aksaklıklara neden olabiliyor.

Yazının Devamı »

Suna Dumankaya’dan Bitkinlik ve Halsizlik için Mucize İksir

Sabah uyandığınızda, yataktan kalmak mı istemiyorsunuz? Kalkınca kendinizi yorgun ve bitkin mi hissediyorsunuz? Üzerinizde bir miskinlik mi var? Bir şeyler yapmak içinizden mi gelmiyor? Yani, güne canlı ve dinamik mi başlamak istiyorsunuz, işte bu durumun çözümü…

Yazının Devamı »