İbrahim Saraçoğlu-Karaciğer Yağlanması için Etkili Bitkisel Kürler

Karaciğer yağlanması; karaciğerin görevlerini yerine getirmesine mani olan rahatsızlıklardan bir tanesi olup, metabolizma dengelerini bozan bir hastalıktır. Karaciğer yağlanması, belirti vermeden sinsice ilerleyen ciddi bir rahatsızlıktır. İlerleyen aşamalarda siroz, hepatit, şeker hastalığı, tansiyon gibi şikayetlere de uygun ortam hazırlayabilir. İhmal edilmeden mutlak surette tedavi edilmesi gereken bir hastalıktır, diyebiliriz.

Şimdi; karaciğer yağlanmasını ilaç kullanmadan doğal bir şekilde tedavi etmek isteyenler için; İbrahim Saraçoğlu’nun önerdiği çok etkili maydanoz-limon ve lavanta kürlerinin tarifini vermek istiyoruz.

Maydanoz-limon kürünün yapılışı ve uygulanışı son derece basit. Aynı zamanda karaciğer yağlanmasına son derece etkili bir bitkisel çözüm.

Maydanoz Limon Kürünü Yapılışı ve Uygulanışı :

15-16 adet maydanoz sap ve yaprakları ile birlikte robot veya  blendırdan geçirilir. Üzerine, yarım limonun suyu ile (yaklaşık iki yemek kaşığı) ve yarım bardak su ilave edilerek kısa bir süre daha tüm malzemeleri robot veya blendırla karıştırın.

karaciger-yaglanma5Hazırlamış olduğunuz bu karışımı kahvaltıdan yarım saat önce aç karnına için.

Her gün taze olarak hazırlanması gereken bu kürü 15 gün boyunca uygulayın. Bir hafta ara verin ve tekrar 15 gün uygulayın.

Eğer isterseniz 5 ya da 6 ay sonra bu kürü tekrar uygulayabilirsiniz.

Eğer vücudunuzdaki karaciğer yağlanması orta derecede ya da ileri derecedeyse Maydanoz-Limon kürünü uygularken aynı zamanda akşamları akşam yemeğinin iki saat sonrası veya yatmadan yarım saat öncesi İbrahim Saraçoğlu’nun lavanta kürünü de uygulayabilirsiniz.

Lavanta Kürünün Yapılışı ve Uygulanışı :

Bir su bardağı su, cezvede kaynatılır. Üzerine bir tatlı kaşığı lavanta ilave edilir ve kısık ateşte 8 dakika kaynamaya bırakılır. Ilıyınca süzülür ve yatmadan yarım saat önce içilir.

İbrahim Saraçoğlu’nun önerdiği bu kürler, her seferinde taze yapılacak ve içilecektir.

Rahatsızlığın seyrine göre, bu kürler, yılda birkaç kez uygulanabilir.

(Visited 115 times, 1 visits today)
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı oyu : 5,00 - 8 oy)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.