İbrahim Saraçoğlu Rahimdeki Poliplere Karşı Soğan Suyu

Rahimdeki polipler için doğal tedavi nedir? Doğal yollarla rahimdeki polipler giderilir mi? Rahimdeki poliplerin doğal çaresi var mıdır?

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Rahimdeki poliplere karşı soğan suyu kürünü tavsiye ediyor.

 

 

 

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlunun rahimdeki polipleri gidermek için soğan suyu kürü :

 

 

Bir orta boy sarı kabuklu soğanı dörde böldükten sonra 2 su bardağı klorsuz kaynar suya koyup 5 dakika kaynatın. Ilıyınca içine hiçbir şey katmadan öğle ve akşam yemeklerinden önce birer bardak suyu içilir.

Soğan suyu kürü adet döneminde de uygulanabilir. Ancak etkili olması için uygun zaman adet bitiminden en erken 7 gün sonrasıdır.

Soğan suyu kürünü uyguladıktan sonra ikinci adetinizi görmeden 10 gün önce tekrar 5 gün veya 7 gün bu soğan suyu kürü uygulanır.

Hamile kalmak için bu kürün ardından kuru incir kürü uygulanmalıdır.

 

 

Bu kür erken menopoz , çikolata kisti, 3 cm. den küçük miyomlar, adet düzensizliği,vajinal akıntı ve polikistik over problemi olan olan kadınlar için de mükemmel bir çözümdür.Yumurtalıklarda oluşan kisti tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu’nun diğer yazıları için tıklayınız.

Soğan Suyu ile ilgili diğer yazılarımız için tıklayınız.

Sağlık ile ilgili diğer yazılarımız için tıklayınız.

(Visited 467 times, 1 visits today)
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı oyu : 5,00 - 12 oy)
Latest Comments
 1. Fatma

  soğan kürü ilk başlamada bir günmü içilecek polipler tamamen temizlenebilecekmi Kürtaj yaptırmak rahime bir zarar verirmi.

 2. zeynep

  bu kür ne kadar uygulanacak süresi ne olmalı

 3. Amanda

  Doktor bey 32 yaşındayım. Son 3 aydır dfczenli regl olmama rağmen knamaa e7ok az ve kısa sfcrfcyor. Daha f6nce prolaktin yfcksekliği nedeniyle ilae7 kullanmıştım. Ama proloktin dfcşfcnce ilacı bıraktım. Acaba tekrar yfckseldiği ie7in bf6yle az knamaam oluyor olabilir mi? CEVAP: Prolaktin hormonu adet gf6emenizi ve yumurtlamanızı dfczenleyen hormonlarla f6n beyinde birbirine yakın yerlerden salgılanır. Prolaktin yfckselmesi diğerlerini baskıladığından yumurtlama ve adet bozulabilir. Prolaktin değerlerinizin tekrar f6le7fclfcp bir jinekolog tarafından değerlendirilmesi uygun olur.

 4. esmanur

  bi yorumum yok.sadece prof.dr.ibrahim saracoglunun yapilmasi gereken seyleri yapmaya qayret gosteriyom.cok akkili bi insan o

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.