İbrahim Saraçoğlu-Vertigo için Bitkisel Tedavi

Vertigo, genel anlamda baş dönmesi, arkaya ve öne gitme veya düşme hissidir.

Ancak; baş dönmesi her hasta tarafından farklı anlatılır. Her taraf dönüyor, başımı tutamıyorum, yer ayağımın altından kayıyor, bir yana doğru kayıyorum, kafamın içi boşalıyor, gözlerim kararıyor şeklinde açıklamalar sık duyulur. Bunların hepsine birden baş dönmesi denir.

Baş dönmesi, mide bulanması, kulak çınlaması gibi belirtileri görülen Vertigo rahatsızlığı, günümüzde özellikle, yoğun iş temposunda çalışan ve stresli ortamlarda bulunan kişilerde sıkça görülüyor.

Vertigonun çok farklı nedenleri olduğundan, öncelikle, bir hekime başvurulması gerekir. Hekimin verdiği tedaviyi aksatmamak kaydı ile Prof Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun önerdiği bir kürü de kullanarak rahatlama sağlayabilirsiniz.

Vertigoya bağlı rahatsızlıkları hafifleten Bitkisel Kür:

vertigo-kuru1 bardak suda, 1 tutam (5 gr kadar) çoban çantası ve bir tutam testere dişli aslan pençesi otu, 5-6 dakika kaynatılır. Kaynatılan bu kür süzüldükten sonra ılımaya bırakılır.

Vertigo rahatsızlığı için oldukça etkili olan bu kürden, ilk hafta sabah akşam 1 bardak, ikinci hafta günde 1 kere tüketerek, rahatsızlığın verdiği baş dönmesi, mide bulantısı, denge problemi gibi şikayetlerden yavaş yavaş kurtulabilirsiniz.

İlaç tedavisini aksatmamak gerektiğini vurgulayan, Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, 2 hafta bu kürün kullanılması halinde, büyük bir rahatlama olacağının altını çiziyor.

(Visited 105 times, 1 visits today)
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı oyu : 5,00 - 4 oy)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.