İbrahim Saraçoğlu’ndan Depresyon ve Panik Atak için Bitkisel Tedavi

Depresyon ve panik atak, günümüzde oldukça yaygın olan, psikolojik rahatsızlıklardır. Bu rahatsızlıklar bireyin kendisini sıkıntılı hissetmesine, hayatını sürdürmekte zorluk çekmesine ve umutsuzluk döngüsüne girmesine sebep olur.

Ancak, depresyon ve panik atak çözümsüz bir rahatsızlık değildir. Psikolojik destek ile atlatılabilir.

Ayrıca, Prof. Dr.İbrahim Saraçoğlu’nun önerdiği Ispanak – Maydonoz – Tere Kürü de bu rahatsızlığınızın atlatılmasında yardımcı olacaktır.

Depresyon ve Panik Atak Tedavisinde Bitkisel Destek :

Prof. Dr İbrahim Saraçoğlu bu rahatsızlıklar için, sabah, ıspanak-maydonoz kürü, akşam ise, ıspanak-tere kürünün uygulanmasını öneriyor.

Sabah uygulanacak Ispanak-Maydanoz Kürü:

3 bardak su kaynatılır. 5-6 yaprak ıspanak ve 10-12 adet maydanoz sapı, bu suyun içine atılır. 3 dakika kaynatılır. Sonra süzülerek suyu içilir.

Akşam uygulanacak Ispanak-Tere Kürü :

2,5 bardak su kaynatılır. 5-6 yaprak ıspanak ve 8-10 yaprak tere, saplarıyla birlikte bu suyun içine atılır. 3 dakika kaynatılır. Sonra süzülerek suyu içilir.

Bu kür hergün, günlük olarak hazırlanıp taze içilmelidir. Aksi takdirde hiç bir etkisi olmaz.

PSİKOLOJİK BOZUKLUKLAR ile ilgili diğer konularımız için tıklayınız.

(Visited 280 times, 1 visits today)
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı oyu : 5,00 - 6 oy)
Latest Comments
  1. sabri ERDEM

    Sayın hocam ıspanak tere ve mağdanos kürü kullanıyorm iyi geldi Allah sizden razı olsun selamlarr

  2. cano

    hocam ben yeni başladım.ama iyi geldiğini hissediyorum.inşallah iyi gelir ALLAHIM düşmanıma bile yaşatmasın.benim baş ağrılarım oluyo her gün başımda hafif agrı oluyo buda paniktenmidir ne olur bu soruma cevap verin……………..ALLAHIM size uzun ömür versin……..çocuklarımı çok seviyorum ama bu hastalık yüzünden onlarla ilgilenemez oldum çünkü hep kafamda bugünde olurmu acaba,kalbimde bişey varmı ,başım agrıyo acaba beyin kanamasımı geçiricem çok kafam karıştı……….

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.