Kemik Erimesini Durduran Denenmiş Bitkisel Kür

Kemikler 35 yaşından sonra içerdiği minerali (kalsiyum) kaybetmeye başlar. Kemik yoğunluğunun azalması ile birlikte kemiğin direnci düşer ve kırılma riski artar. Ve günümüzde en çok görülen kemik erimesi hastalığı ortaya çıkar.

Kadınların bu hastalığa yakalanma ihtimali erkeklere oranla daha fazladır. Özellikle menopoz sonrası, östrojen hormonunun da azalmasına bağlı olarak bu ihtimal daha da artar. Östrojenin azalması kadınlarda kemik erimesinin temel nedenidir.

Daha çok kadınlarda görülen ve kadınların korkulu rüyası olan bu hastalık için ilaç tedavisi düşünmeyenlere denenmiş doğal bir kürün tarifini vermek istiyoruz.

Bu kür oldukça etkili bir kür olup, yıllarca ilaç tedavisi görüp fayda göremeyen ve bu kürü uygulayıp doktorunu bile şaşırtan  doğal bir tedavi yöntemidir.

 

naneli-yogurtAslında hanım, bu kürü, zayıflamak amaçlı kullanmış, ama, sinsice ilerleyen kemik erimesini durduran bir tedavi olmuş.

Kemik Erimesini Durduran Naneli Yoğurt Kürü :

Bir kase ev yoğurduna  yaklaşık 1 çorba kaşığı kuru nane koyup karıştırarak yiyorsunuz. İsterseniz içine pul biber ve zeytinyağı da katabilirsiniz.

Her gün yatmadan önce bu kürü uygulayabilirsiniz.

Denenmiş ve olumlu sonuçlar alınmış naneli yoğurt kürü ile kemik erimesi şikayetlerinden kurtulabilirsiniz. Bu kür ile ağrılarınız gidecek, kemikleriniz güçlenecektir.

(Visited 116 times, 1 visits today)
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı oyu : 5,00 - 9 oy)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.