Suna Dumankaya’dan Bölgesel Zayıflama için Bitkisel Çözümler

Son yıllarda sağlıksız beslenme, özellikle, fast food gıdaların fazlaca tüketimi ve bir de harketsiz yaşam, vücudun bazı bölgelerinde yağlanmalara yol açabilmekte. Bölgesel fazlalıklar, kadınlarda, kalça, göbek, karın, kollar ve bacaklarda görülürken, erkeklerde, bu fazlalık daha çok göbek bölgesinde toplanmaktadır.

Bölgesel zayıflama için, öncelikle, sağlıklı beslenme önerilirken, o bölgeye yönelik egzersiz hareketleri ile desteklenmesi tavsiye edilmektedir.

Ancak; Suna Dumankaya’da,  Bölgesel Zayıflamayı kolaylaştıran bazı bitkisel tavsiyelerde bulunarak sizlere yardımcı olmak istiyor.

Suna Dumankaya, yukarıda bahsettiğimiz bölgelerde oluşan yağlamaları giderecek bitkisel masaj yağı ve bitkisel çay önermektedir.

Bölgesel Zayıflamayı Sağlayan Masaj Yağı Tarifi :

Susam yağı, badem yağı, portakal kabuğu yağı, limon kabuğu yağı, kekik yağı, mersin yağı, defne yaprağı yağı ve biberiye yağını eşit ölçülerde karıştırın ve sorunlu bölgeye masaj yaparak sürün.

Bölgeyi sarmanız yarar sağlayacaktır. En az 2 saat bekletin ve yıkayın. Gece uygulayıp, sabah yıkayabilirsiniz. 2 günde bir kullanmanız öneriliyor.

Bitkisel yağlardan oluşan masaj yağı, sorunlu bölgeye masaj yaparak uygulandığında kan dolaşımını hızlandırarak yağların parçalanmasını sağlıyor. Yapılan masaj, lenf kanalları ile vücuttan idrar atılmasına yarıyor.

Bölgesel Zayıflamayı Sağlayan Zayıflama Çayı :

Bu çay, yağ yakıcı özelliği ile  bölgesel zayıflamanıza yardımcı olacaktır.

10 gr mate tohumu, aynı miktarlarda funda yaprağı, hibisküs, tere tohumu, melisa, civanperçemi, sinameki ve biberiyeyi harmanlayın. Sonra blenderden geçirin. Çay kadar küçük parçalara ayrıldıktan sonra çay gibi demleyin.

Bu bitkisel zayıflama çayından, sabah, öğle, akşam olmak üzere günde 3 öğün içebilirsiniz. Aç karnına 1 çay bardağı tüketmenizi öneren, Suna Dumankaya, günde 3 bardak zayıflama çayı ile yağ yakabileceğinizi söylüyor.

“Ender Saraç’tan Bölgesel Zayıflamaya Yardımcı Bitkisel Çay Tarifi” bu konumuz için tıklayınız.

“Vücudunuzdaki Fazla Yağlardan Kurtulmanın Yolları” bu konumuz için tıklayınız.

(Visited 841 times, 1 visits today)
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı oyu : 5,00 - 1 oy)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.