Kategoriler

www.nestlenesfit.com Nestle Nesfit 14 Gün Egzersizleri

Aslında reklamlarda verilen web sitesi www.nesfit14gun.com olsa da halkımızın aklında www.nestlenesfit.com, www.nestlenesfit.com.tr, www.nestle14gun.com gibi değişik şekillerde yer bulmuş. Nestle Nesfit 14 gün diyeti ve egzersiz programları ile göbeğinizi eritmek ve forma girmek ister misiniz?

Nestle Nesfit 14 Gün Egzersizleri

www.nesfit14gun.com adresini tıklarsanız, orada çok faydalı göbek eritme hareketlerini bulabilirsiniz. Kısaca oradaki göbek eritme hareketlerinden bahsetmek istiyoruz. Detaylı bilgi için nesfit14gun.com adresini ziyaret ediniz.

 

Göbek Eriten Egzersizler

Basit Göbek Eritme Egzersizi: Resimde 1  numaralı harekette görüldüğü gibi sırt üstü yere uzanın. Ellerinizi hafifçe yukarı kaldırın. Göbeğinizi eritmek için karın kaslarınızı çalıştırmalısınız. Köprücük kemiklerinizi hafifçe kaldırın. Bu hareketi yaparken çene ve karnınız arasında mesafe bırakmaya özen gösterin.
Zorlaştırılmış Göbek Eritme Egzersizi: Resme ( 2 numaralı kısım) uygun şekilde yere yatın ve bacaklarınızı 90 derece dik yukarı kaldırın. Ayak parmaklarınıza uzanmaya çalışın.

Ters Sıkıştırma Egzersizi: Resme bakın ( 3 numara) Yere yattıktan sonra ayaklarınızı kaldırın. Ayaklarınızı birbirine kenetleyin. 2 set halinde 12 defa tekrarlayın.

Bisiklet Hareketi: Birinci hareket bisiklet hareketi. Yere sırtüstü yatın ve bisiklet sürer gibi pedal çevirin.

“Bel İncelten Egzersizler” bu konumuzu okumak isterseniz  tıklayınız.

“Düz bir Karın İçin Ev Egzersizleri” bu konumuzu okumak isterseniz tıklayınız.


YORUMLAR

9 Yorum Yapılmış

  1. merhaba.iyi egzersizler.ben de egzersiz yazmaq istiyorum.her sabah kahvalti etmeden 1defadan baslayaraq her gun 1 defa artiraraq 60 gun ellerinizi duz sekilde one uzadaraq oturub kalkiyorsunuz.61 ci gun her gun 1 defa azaltiyorsunuz.karin duzlesmesine cok yardimci oluyor.ben denedim.bol sanslar

  2. bence denemelisiniz bendenedim ve faydasını gördüm.

  3. bence denemelisiniz ben denedim ve faydasını gördüm.

  4. ben yeni denemeye başladım

  5. ben daha bugün başladım

  6. çok güzel birşey ben denedim.diyetide uyguladım teşekkürler herkese öneriyorum

  7. ben bugün başladım hem egzersiz hem nesfit 14 gün başladım . şimdiden çok az yararı oldu herkese tavsiye ederim

  8. ben daha yeni başlayacağım umarım güzel sonuçlar alırım 🙂

  9. bende bügün basladı bakalım karnımız kücülcekmı bakalım;